Kategorijos

Naujienlaiškis

Mindaugas Jankauskas, paveikslas, 100x70 cm, 2013 m. Visas vaizdas

Mindaugas Jankauskas, paveikslas, 100x70 cm, 2013 m.

Mindaugas Jankauskas (g. 1987). Paveikslas. Kartonas, aliejus. Matmenys: 100x70 cm., 2013 m.

 

  •  Autorius: Mindaugas Jankauskas, (g. 1987)
  • Pavadinimas: "Paveikslas
  • Sukūrimo metai: 2013
  • Technika, medžiagos: Kartonas, aliejus
  • Matmenys, cm: 100x70

Smulkiau

1 Prekė sandėlyje

Dėmesio: Paskutinė prekė sandelyje!

697,50€

Sumažinta kaina!

-7%

750,00€

Sostinėje studiją „De Profundis“ įkūręs tapytojas Mindaugas Jankauskas pastaruoju metu vis daugiau laiko itin produktyviai leidžia Kaune.

Šančiuose užaugęs, kurį laiką Londone gyvenęs ir kūręs M. Jankauskas įkvėpimo šią vasarą pasisėmė Nidoje ir, grįžęs į gimtąjį miestą, per keletą savaičių savo darbais užpildė visą „Ryšių kiemelio 837“ erdvę. Pastarųjų renginių lankytojai jau spėjo įvertinti dalį ekspresyvių, didelių gabaritų menininko paveikslų, bet oficialaus parodos atidarymo metu publikai bus pristatyti ir dar neeksponuoti, ką tik nutapyti darbai.

Popkultūros artefaktai, čia pat koncertuojantys atlikėjai, krepšininkai – ir ant drobės, ir ant tapyboje įprastai nenaudojamų audinių gimstančių M. Jankausko paveikslų herojais tampa ryškios asmenybės ar įsimintini kasdienybės objektai.

Neretai fotografiją, kostiumo dizainą, tapybą studijavusio, daugybę personalinių parodų surengusio, knygą „Artbook“ praėjusiais metais išleidusio menininko susižavėjimo objektu tampa ir jis pats – tiesa, kiekvienas autoportretas žymi skirtingą M. Jankausko būseną ar gyvenimo etapą. Pats jis kviesdamas į parodos atidarymą vadina šį veiksmą savo kūrybos veidrodžiu ir teigia esąs apimtas sizifiško pasitenkinimo.

Daugiau straipsnių:

https://zmones.lrytas.lt/veidai-ir-vardai/2014/01/08/news/is-m-jankausko-tapytu-paveikslu-zvelgia-lietuvos-ir-pasaulio-garsenybes-4644376/

https://www.alfa.lt/straipsnis/49905450/ikvepimo-nidoje-pasisemes-dailininkas-mindaugas-jankauskas-pristatys-tapybos-darbu-paroda

https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/nauja-paroda-pristatantis-tapytojas-mindaugas-jankauskas-lietuvoje-pirmiausiai-pakritikuoja-o-paskui-pagalvoja-1050-283078

PERKAME IR PRIIMAME KOMISO PAGRINDAIS:

Lietuviškas progines monetas, LDK ir Lenkijos monetas, Nepriklausomos Lietuvos monetas, Carinės Rusijos monetas ir banknotus, Tarybinės Rusijos ir TSRS progines ir apyvartines monetas, Europos ir viso pasaulio senovines ir šiuolaikines monetas, Lietuvos ir kitų šalių ordinus, medalius ir apdovanojimus. Lietuviškus (iki 1941 m.), Vidurio Lietuvos (Litwa Środkowa) ir Klaipėdos (Memel) pašto ženklus; senovines knygas, laikraščius, nuotraukas, atvirukus. Senovinius automobilius, laikrodžius, papuošalus, indus, stalo įrankius, fototechniką, muzikos instrumentus, meno kūrinius, gintarą.

Perkame LOBIUS ir KOLEKCIJAS